czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Głosujmy na "Podwórko Nivea" w Szynychu i Gogolinie

Gmina Grudziądz przystąpiła do konkursu "Podwórko NIVEA", w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.

Jako lokalizację „podwórka” wskazano wieś Szynych i Gogolin. To czy podwórko Nivea powstanie właśnie tam zależy tylko od Nas, a dokładniej od głosowania internetowego. Im więcej głosów oddane zostanie na lokalizację podwórka w Szynychu i Gololinie tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy zalogować się na stronie internetowej www.nivea.pl/podworko i zagłosować na wybraną lokalizację (woj. Kuj-pom., powiat grudziądzki, gmina Grudziądz).

Każdego dnia każdy może oddać jeden głos.

GŁOSUJ CODZIENNIE !!!

Wygrywa to miejsce, które zdobędzie najwięcej głosów.

I etap głosowania trwa od 01.04 do 30.04.2015r.

II etap głosowania trwa od 01.05 do 31.05.2015r.

Data dodania 02.04.2015