sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Uwaga Konkurs dla mieszkańców Gminy Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania działki oznaczonej numerem geodezyjnym 195/5 w miejscowości Dusocin dla potrzeb realizacji projektu pn. „Aranżacja i zagospodarowanie centrum miejscowości Dusocin poprzez budowę placów i skwerów”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Gminy Grudziądz z wyjątkiem osób zatrudnionych w Urzędzie Gminy Grudziądz.

Opracowanie winno zawierać:
1. Koncepcję pomnika L. Rydygiera wraz z lokalizacją
2. Koncepcję  układu terenów zielonych
3. Wytyczenie na działce ścieżek, elementów małej architektury (muszla koncertowa, wiata, fontanna, grill murowany, urządzeń sprawnościowych fitness)

Komisja będzie brała pod uwagę: pomysł, kreatywność, innowacyjność, formę,  staranność wykonania oraz możliwość dalszego wykorzystania materiałów w procesie projektowania.

Nagrodą główną w konkursie jest „Rower holenderka”.

Prace konkursowe należy złożyć do dnia 30 kwietnia 2015 roku w Urzędzie Gminy Grudziądz p. 102. w formie rysunkowej bądź graficznej.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie https://grudziadz.ug.gov.pl/ lub w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38.

Ogłoszenie + regulamin konkursu

Data dodania 31.03.2015