sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

XLIV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Grudziądz

Dnia 18 sierpnia 2014r. o godz. 13.00 w budynku Urzędu Gminy przy ulicy Wybickiego 38, sala Nr 214 odbędzie się XLIV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany porządek obrad:
1.Otwarcie sesji
a/stwierdzenie quorum
2.Wybór sekretarza obrad
3.Podjęcie uchwały w sprawie:
udzielenia odpowiedzi na skargę Edwarda Sadurskiego i Doroty Sobiepanek do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy o stwierdzenie nieważności Uchwały Nr XLII/316/2014 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego działki 506/1, 507/1, 508/1 w obrębie Biały Bór, gmina Grudziądz.

4.Wolne wnioski i zapytania
5.Zakończenie.