piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Nowa szata graficzna strony internetowej Urzędu Gminy Grudziądz

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 28.03.2017 r. nastąpiła zmiana szaty graficznej strony internetowej Urzędu Gminy Grudziądz. Strona została zmodyfikowana tak, aby ułatwić Państwu szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.

Nowa odsłona to przede wszystkim bardziej czytelna struktura i lepsza funkcjonalność, a także odświeżona i estetyczna szata graficzna. Strona jest równie responsywna, oznacza to, że automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu – dzięki temu można łatwo z niej korzystać na urządzeniach mobilnych. Spełnia również normę WCAG 2.0, czyli jest przystosowana dla osób słabowidzących.

Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nie wszystko działa tak jak powinno, dlatego też prosimy o wyrozumiałość - trwają prace moderatorskie mające na celu zapewnienie płynnej i bezawaryjnej pracy strony.

Data dodania 28.03.2017