piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Walne zebranie sprawozdawcze Promyka

Dziś (tj. 28 marca 2017 r.) w budynku Urzędu Gminy Grudziądz odbyło się Walne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Promyk. Spotkanie miało na celu podsumowanie działalności organizacji za ubiegły rok.

Stowarzyszenie Promyk działa nieprzerwanie od 29 stycznia 2003 r. Promyk swoją markę buduje poprzez bezinteresowność w pomocy innym, bogaty bagaż doświadczeń, nieskazitelną opinię.

Data dodania 28.03.2017