czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Narada Sołtysów - styczeń 2017

Tradycyjnie w trzeci czwartek miesiąca (tj. 19.01.2017) odbyła się narada Sołtysów Gminy Grudziądz. Podczas spotkania poruszono następujące tematy:

1. Harmonogram wydarzeń na 2017 rok.
  2. Komunikat o zmianach w przepisach dotyczących rolników i domowników podlegających ubezpieczeniu społecznemu oraz ubezpieczeniu od upraw rolnych i zwierząt gospodarskich w 2017 roku.
  3. Sprawa przyznawania medali za długoletnie pożycie małżeńskie w 2017 roku.
  4. Kwalifikacja wojskowa 2017.
  5. Bezpieczeństwo mieszkańców - wykonywanie przeglądów i czyszczenie przewodów wentylacyjnych, dymowych i spalinowych w domach.

Data dodania 19.01.2017