piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Konkurs Plastyczny "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM" rozstrzygnięty!

28 listopada 2016 roku, w Urzędzie Gminy Grudziądz nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. Konkurs zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Urząd Gminy Grudziądz, cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Jury konkursowe w składzie:

• Mirosław Barański;
  • Włodzimierz Michalak;
  • Piotr Śleboda;

miało trudne zadanie wyłonienia zwycięskich prac spośród 60 zgłoszonych do konkursu. Rywalizacja miała miejsce w VI kategoriach. Przyznano nagrody 13 uczestnikom oraz wyróżniono 6 prac.

Po obradach, jury postanowiło przyznać następujące lokaty w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Szkoła podstawowa w Dusocinie zgłosiła najwięcej prac, dzieci z tej szkoły zajęły czołowe lokaty i właśnie w tej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Pozostałe nagrody zostaną wręczone w szkołach, w późniejszym terminie.

Wszystkim uczestnikom konkursu, a także ich opiekunom, należą się wyrazy uznania za zaangażowanie i pomysłowość artystyczną.

Nagrodzone oraz wyróżnione prace będą reprezentowały Gminę Grudziądz w eliminacjach powiatowych.

Data dodania 02.12.2016