piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Laureaci konkursu plastycznego "Owoce jesieni"

Prezentujemy wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków pn. „Owoce jesieni”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku.

Laureaci konkursu:

1 miejsce Oddział Przedszkolny przy SP Sosnówka.
2 miejsce Oddział Przedszkolny przy SP Dusocin.
3 miejsce Oddział Przedszkolny przy ZS Ruda.

Jak mówi dyrektor GOK wybór był bardzo trudny. Wszystkie prace bardzo ładne, a każda inna.
Do wykonania prac wykorzystano m.in.: pestki, makaron, korę drzew, liście, mech, krepę, bibułę, wełnę, plastelinę.

Data dodania 20.10.2016