piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Jesienne warsztaty GOPS "Radość tworzenia"

W sobotę 15 października w szkole podstawowej w Nowej Wsi odbyła się kolejna edycja warsztatów rękodzielniczych dla dzieci pn. „Radość tworzenia” organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tym razem tworzone były jesienne ozdoby. Do wykonania pracy wykorzystane zostały m.in. kasztany, żołędzie, liście, dynie, plastelina.

Kolejna edycja już w grudniu.

Data dodania 18.10.2016