sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Pracownicy Oświaty Gminy Grudziądz

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom Oświaty Gminy Grudziądz, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności. Pragnę podziękować Państwu za wielkie zaangażowanie w edukowanie dzieci i młodzieży.

Wasze Święto jest szczególną okazją by serdecznie podziękować za wskazanie młodemu pokoleniu autentycznych wartości życia, naukę tolerancji, szacunku i zrozumienia dla każdego człowieka oraz za przekazanie najcenniejszego daru jakim jest niewyczerpane bogactwo wiedzy.

Życzę Państwu pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów zawodowych.

Z wyrazami Szacunku Wójt Gminy Grudziądz – Andrzej Rodziewicz

Data dodania 14.10.2016