sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Odbiór drogi relacji Biały Bór - Wiewiórki

20 września dokonano oficjalnego odbioru przebudowanej drogi gminnej relacji Biały Bór – Wiewiórki. W ramach inwestycji nowa nawierzchnia została wykonana z dwóch warstw betonu asfaltowego z poszerzeniem jezdni do 5 metrów.

Głównym wykonawcą robót była firma Skanska S.A., a wartość robót została oceniona na 624.624,24 zł. Warto dodać, że zadanie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Płużnica w wysokości 227.096,82 zł.

Data dodania 23.09.2016