czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Otwarte spotkanie w sprawie konsultacji programu współpracy z NGO w 2017 roku

Informujemy, że w dniu 28 września br. o godzinie 13.00 na sali konferencyjnej w budynku Urzędu Gminy Grudziądz odbędzie się otwarte spotkanie w sprawie konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych organizacji pożytku publicznego.

Projekt programu współpracy NGO

Treść zarządzenia Wójta Gminy Grudziądz