sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Odbiór prac na kanałach Gminy Grudziądz

Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku, Biuro terenowe w Chełmnie, dokonał odbioru prac końcowych pn. Renaturyzacja rzek, kanałów i wałów przeciwpowodziowych oraz ochrona wód i bezpieczeństwo przeciwpowodziowe na terenie Gminy Grudziądz.

Komisje powołane przez Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku, po zapoznaniu się z przedłożonymi dokumentami stanowiącymi podstawę odbioru robót, w dniach 19-20.08.2016 r., dokonały końcowego odbioru prac dwóch obiektów wodnych powierzchniowych:

1. Kanał Palemona-prace polegały na odbudowie skarp kanału wraz z zabezpieczeniem ich przed dalszą erozją

2. Kanał JAJŁO V- prace polegały na konserwacji cieku.

W wyniku kontroli Komisje stwierdziły, że wykonane roboty są ilościowo zgodne z zestawem wykonanych prac a jakościowo odpowiadają wymogom technicznym. Udział w odbiorach wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Grudziądzu oraz Urzędu Gminy Grudziądz.

Data dodania 20.09.2016