sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Udany początek sezonu Węgrowianki Węgrowo

Po wywalczeniu awansu do klasy A, seniorzy Węgrowianki Węgrowo udanie rozpoczęli nowy sezon. Piłkarze LZS-u pokonali w pierwszej kolejce rundy jesiennej na własnym boisku Pogrom Zbójno 2:1 (bramki strzelali: Marcin Sobolewski i Bartosz Rykowski). Zwycięstwo jest bardzo ważne ponieważ zostało wywalczone przy nieobecności  kilku podstawowych zawodników. Skład premierowego zwycięstwa: Ząbek, Wiater, Nowaczek, Eichberger, Chudziński, Szczepański ( 60' Niebojewski ), Kemski, Hennig, Sobolewski, Rykowski, Wiśniewski Piotr ( 65' Kandzowski J.). Rezerwowi: Kowalski , Zura.Trener Sławomir Piłat, kierownik: Borys Zieliński.

Z zespołu odeszli: Łukasz Grobelski - Victoria Niemcz, Sławomir Baranowski i Paweł Malicki - wyjazd za granicę, Łukasz Kozłowski, Robert Wiśniewski, Sławomir Filipek - leczą kontuzje.

Do zespołu dołączyli: Przemysław Nowaczek - powrót wychowanka ze Stali Grudziądz, Dominik Chudziński, Mateusz Kabat i Jacek Kandzowski z zespołu juniorów, Piotr Wiśniewski, Jan Wiater i Adam Eichberger powrót po przerwie, Krzysztof Szczepański z Radzynianki Radzyń.

Data dodania 25.08.2016