czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Plebiscyt na najlepszych lekarzy, pielęgniarki, położne i placówki medyczne

Uprzejmie informujemy, że zarejestrowano kandydaturę Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez Gazetę Pomorską na najlepszych lekarzy, pielęgniarki, położne i placówki medyczne.

Głosowanie w plebiscycie trwa od 8 lipca do 19 sierpnia br. i odbywa się za pomocą SMS-ów.

Na kandydatów można oddać nieograniczoną liczbę głosów .

Każdy oddany głos to również darmowy kod do e – wydania Gazety Pomorskiej.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz i pracowników tam zatrudnionych.

Data dodania 15.07.2016