sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

Wakacje za pasem, więc to najlepszy czas aby podsumować kończący się rok szkolny.

W dniu dzisiejszym na sali sportowej przy ZS Mokre odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2015/2016. Gospodarzem tegorocznego spotkania był Zespół Szkół w Piaskach.

Wójt Gminy Grudziądz oraz Zastępca Wójta wręczyli ponad 130 uczniom oraz ich rodzicom wyróżnienia w kategoriach nauka, sport oraz osiągnięcia artystyczne i przedmiotowe za rok szkolny 2015/2016. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla nauczycieli, osób odpowiedzialnych za kształcenie naszych pociech. Podczas uroczystości dokonano również podsumowania międzygminnego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Grudziądzkiego, w którym Gmina Grudziądz zajęła 2 miejsce, a także nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pn. „112 w trudnej sprawie, nie używaj przy zabawie”.

Zakończeniu roku szkolnego towarzyszyły liczne akcenty artystyczne przygotowane przez uczniów gospodarza uroczystości.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Data dodania 23.06.2016