wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

IV Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Grudziądz - relacja

W sobotę 18 czerwca na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbył się IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Rywalizację rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (trzy drużyny), gimnazjum (4 drużyny) i senior (11 drużyn). Podczas kilkugodzinnej rywalizacji nie brakowało widowiskowych akcji, pięknych bramek oraz efektowych parad bramkarskich. Całość zakończono nagrodzeniem najlepszych drużyn oraz wyróżniających się piłkarzy oraz bramkarzy w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wyniki:

Kategoria Senior:

I miejsce – Bik Blak Kols z Małego Rudnika,

II miejsce – Orły Szynych,

III miejsce – FC Piaski,

Kategoria Gimnazjum:

I miejsce – Węgrowianka U16,

II miejsce – FC Nowa Wieś,

III miejsce – Grom Wielkie Lniska,

Kategoria Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Węgrowianka U13,

II miejsce – OSP Szynych,

III miejsce – FC Kóle Nowa Wieś.

W rywalizacji mogli brać udział tylko mieszkańcy Gminy Grudziądz.

Przy organizacji turnieju ponownie mogliśmy liczyć na pomoc Gminnego Ośrodka Kultury za co serdecznie dziękujemy.

Data dodania 20.06.2016