czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Świetlice wiejskie w Gminie Grudziądz

Zachęcamy osoby planujące organizację uroczystości tj. wesele, komunia Św., stypa, zabawa taneczna, ect. do rozważenia możliwości skorzystania  z gminnego zasobu Świetlic Wiejskich. Większość oferowanych lokali posiada wysoki standard wykończenia oraz nowoczesne zaplecze kuchenne i sanitarne.

Wynajem każdej świetlicy bez względu na grupę odbywa się:

- wesele: dwa dni przed imprezą od godz. 8:00 do godz. 20:00 dwa dni po imprezie,

- komunia Św.: dwa dni przed imprezą od godz. 12:00 do godz. 12:00 dnia po imprezie,

- inne imprezy: w dniu poprzedzającym imprezę od godz. 8:00  do godz. 12:00 dnia po imprezie.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za świetlice jest dostępny w Urzędzie Gminy Grudziądz w pokoju nr 109, tel. (056) 45-111-03.

Dokumentem określającym regulamin korzystania z świetlic wiejskich jest Zarządzenie Wójta Gminy Grudziądz nr 11/2013 Wójta Gminy Grudziądz. Aktualny cennik i grupy świetlic określa Zarządzenie Wójta Gminy Grudziądz nr 126/2019.

Czekamy również na Państwa propozycje w zakresie organizacji zajęć integrujących środowisko lokalne, zebrania wiejskie, zajęcia kulturalne oraz sportowo - rekreacyjne.

Data dodania 13.09.2012