czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem

Zjawisko: Burze z gradem

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: Dotyczy powiatów: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 28.08.2019 r. do godz. 24:00 dnia 28.08.2019 r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami od 30 mm
do 50 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Możliwe porywy 100 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: Brak