czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Spotkanie seniorów pożarnictwa z Ochotniczych Straży Pożarnych województwa kujawsko-pomorskiego

Dnia 10 sierpnia 2019 r. w miejscowości Piła-Młyn, Oddział Wojewódzki OSP RP zorganizował coroczne spotkanie seniorów pożarnictwa z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. W bieżącym roku naszą gminę reprezentowali: druh Stanisław Becker z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu oraz druh Henryk Makowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielkim Wełczu.

Spotkanie było okazją do podsumowania działalności Związku OSP RP w ostatnim czasie oraz przedstawieniem zamierzeń na nadchodzące lata.

Druhowie otrzymali pamiątkowe podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie w działalność na rzecz bezpieczeństwa przeciwpożarowego  oraz umacniania tradycji strażackich wśród społeczności lokalnych.

Data dodania 12.08.2019