wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Informacje dla kierowców autobusów udających się na uroczystości pogrzebowe Prezydenta Gdańska.

W związku z zaplanowanymi uroczystościami pogrzebowymi tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z terenu całego kraju zostały zaplanowane wyjazdy autokarowe zorganizowanych grup osób, które to będą chciały uczestniczyć w przedmiotowych uroczystościach.  Mając powyższe na uwadze zwracam się z prośba o spowodowanie przekazania kierowcom autokarów, które to będą przemieszczały się do Gdańska n/w informacji :
Za przednią szybą autokaru należy umieścić białą kartkę formatu A4,
Miejscem najbardziej dogodnym do zatrzymania się autokaru i umożliwienie wyjścia osobom/żałobnikom proponuje się przystanek autobusowy: Dworzec Główny PKP ul. Podwale Grodzkie /w kierunku Sopot/,
Miejsce postoju dla autokarów zostało wyznaczone na parkingu przy Międzynarodowych Targach Gdańskich, które znajdują się w Gdańsku przy ul. Żaglowa 11 oraz na parkingu Hali Ergo Arena przy ul. Plac Dwóch Miast 1 Gdańsk, Sopot.
KWP w Bydgoszczy.

Data dodania 19.01.2019