czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Wstrzymanie przepływu wody przez stopień wodny we Włocławku. Pogorzenie warunków do żeglugi.

Informacja otrzymana od Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, Zarząd Zlewni we Włocławku- Obiekt Hydrotechniczny Włocławek.
W związku z konieczności dokonania przeglądu technicznego  progu stabilizacyjnego poziom wody dolnej stopnia Wodnego  we Włocławku oraz wykonania pomiarów batymetrycznych  dna dolnego stanowiska elektrowni w dniach 26,  29, 30, 31 października 2018 r., w godz. 9.00-13.00 wstrzymany będzie przepływ wody przez Stopień Wodny we Włocławku.
Pogorszenie się warunków do żeglugi poniżej Stopnia Wodnego we Włocławku będzie utrzymywało się do 12 godzin po wstrzymaniu przepływu.
W związku z powyższym proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.

Wójt Gminy Grudziądz

Andrzej Rodziewicz