czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Szkolenie podstawowe strażaków - ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych zakończone.

Na obiektach Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr  2 Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu, przeprowadzony został egzamin kończący szkolenie podstawowe strażaków - ratowników OSP z powiatu grudziądzkiego, w tym z terenu Gminy Grudziądz. Wszyscy pozytywnie zdali egzamin końcowy.
Warto podkreślić, że z terenu naszej gminy w kursie udział wzięło 3 druhów i 7 druhen.  Jak widać Panie coraz chętniej podejmują wyzwanie jakim jest pełnienie służby w jednostkach straży pożarnej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzmocnienie szeregów Ochotniczych Straży Pożarnych.

Źródło: strona internetowa Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu.

Data dodania 18.10.2018