piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

W dniu 01.02.2017 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym udział wzięli:

1. Andrzej Rodziewicz  - Wójt Gminy Grudziądz - Przewodniczący Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

2. Jacek Zyglewicz - Zastępca Wójta Gminy Grudziądz - Zastępca Przewodniczącego Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

3. Kierownik Referatu Organizacyjny i Kadr - Agnieszka Marchlewicz.

4. Anna Palczewska - Kierownik Referatu oświaty - członek zespołu.

5.Włodzimierz Michalak - Inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych, obrony cywilnej i ochrony przeciw pożarowej - członek zespołu.

6. Emilia Halik-Pietryka- Podinspektor ds. rolnictwa i gospodarki nieruchomościami.

7.Marek Murawski - Komendant Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych.

Podczas posiedzenia przedyskutowano zagadnienia zawarte w pismach:

1. Ministra Środowiska w sprawie Ustawy z dnia 14 grudnia 2017 r. o zmianie niektóre ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych (Dz. U. z 2018 r.poz. 50).

2. Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w sprawierekomendacji w zakresie organizacji przedsięwzięć realizowanych w celu ograniczenia ryzyka zawleczenia choroby afrykańskiego pomoru świń na obszar województwa kujawsko – pomorskiego oraz pismem Starosty Grudziądzkiego w tym zakresie.

3.Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie Rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym.

Jednocześnie przypominamy, że zagadnienia związane z bioasekuracją w celu uniemożliwienia rozpowszechnienia się afrykańskiego pomoru świń (ASF) są nadal aktualne.

Data dodania 02.02.2018