czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Apel o pomoc Powiat Bytowski

W związku z nawałnicą, która przeszła przez teren powiatu bytowskiego w nocy z 11 na 12 sierpnia br. informujemy, że potrzebna jest pomoc na usuwanie skutków nawałnic poszkodowanym z terenu gmin Parchowo i Studzienice.
Środki finansowe na ten cel można wpłacać na poniższy numer konta bankowego (PKO BP) Powiatu Bytowskiego z dopiskiem "Pomoc finansowa na usuwanie skutków nawałnicy". Wszystkie pozyskane środki finansowe zostaną przekazane poszkodowanym gminom na usuwanie skutków nawałnicy:
68 1020 4708 0000 7602 0004 4057

Istnieje możliwość przekazywania środków finansowych z zagranicy na powyższy numer rachunku bankowego:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

W przypadku pomocy rzeczowej, można ją przekazywać w poniższych punktach zbiórki:
- Nakla, ul. Długa 11 (Wiejski Dom Kultury) w godz. 13 do 19;
- Studzienice, ul. Brzozowa (Wiejski Dom Kultury) w godz. 13 do 19

Kontakt do osób odpowiedzialnych za zbiórkę:
- Parchowo: Zbigniew Płaczkiewicz, tel. 604 119 592
- Studzienice: Grzegorz Dąbrowski, tel. 785 944 010
Za okazaną pomoc dziękujemy!

Data dodania 23.08.2017