środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Odbiór prac na wałach wstecznych rzeki Osy.

Komisja powołana przez Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku, odebrała prace remontowo-konserwacyjne na wałach wstecznych przeciwpowodziowych rzeki Osy.
W dniu 07.08.2017 r. na terenie Gminy Grudziądz odbył się odbiór końcowy prac remontowo-konserwacyjnych wałów przeciwpowodziowych. Prace polegały na likwidacji nor zwierzęcych oraz mechanicznym wykoszeniu skarp i  koron wałów.
W wyniku kontroli Komisja stwierdziła, że wykonane roboty są ilościowo zgodne z załączonym zestawieniem wykonanych prac, a jakościowo odpowiadają wymogom technicznym.

Data dodania 07.08.2017