piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Przymiarki do nowej łodzi dla OSP w Wielkim Wełczu

OSP Wielki Wełcz, pomimo blisko przepływającej Wisły, jako jednostka ratownictwa wodnego nie posiada sprzętu do przeprowadzania akcji na wodzie. Gmina Grudziądz czyni wszelkie starania, aby fakt ten uległ zmianie. W ostatnich dniach odbyły się testy w pokazami trzech łodzi znajdujących się na wyposażeniu jednostek OSP Podwiesk, OSP Pakość, a także jednej bezpośrednio od producenta.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować strażakom ochotnikom z OSP Powiesk, OSP Chełmno oraz OSP Pakość za prezentację łodzi oraz Wójtowi Gminy Chełmno i Burmistrzowi Pakości za umożliwienie przeprowadzenia testów.

Data dodania 15.07.2016