Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

poniedziałek, 23 października 2017

Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Dane kontaktowe

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Gmina Grudziądz

ul Wybickiego 38

86-300 Grudziądz

tel. 56 45-111-11 (centrala)

fax. 56 45 111 32

NIP: 876-23-13-291

REGON: 871118626


Wójt Gminy Grudziądz - Andrzej Rodziewicz

86-300 Grudziądz, ul. Wybickiego 38

tel. 56 45 111 31

pok. nr 114 (I piętro)

e-mail : ug@grudziadz.ug.gov.pl

Sekretariat Wójta

tel. 56 45 111 30

fax. 56 45 111 43



Zastępca Wójta Gminy Grudziądz - Jacek Zyglewicz

86-300 Grudziądz, ul. Wybickiego 38

tel. 56 45 111 36

pok. nr 101 (I piętro)

e-mail : ug@grudziadz.ug.gov.pl


Sekretarz Gminy - Danuta Dulska

86-300 Grudziądz, ul. Wybickiego 38

tel. 56 45 111 00, fax. 56 45 111 32

pok. nr 115 (I piętro)

e-mail : ug@grudziadz.ug.gov.pl

 

Skarbnik Gminy - Alicja Marchlewicz

86-300 Grudziądz, ul. Wybickiego 38

tel. 56 45 111 44, fax. 56 45 111 32

pok. nr 116 (I piętro)

e-mail : ug@grudziadz.ug.gov.pl


Referaty:


Referat budownictwa i gospodarki komunalnej

Joanna Elszkowska - Kierownik Referatu - tel. 56 45 111 24 (II piętro, pok. 211)

Agnieszka Maliszewska - Specjalista ds. planowania przestrzennego - tel. 56 45 111 23 (II piętro, pok. 211)


Referat ochrony środowiska i rolnictwa

Magdalena Możdzyńska - Kierownik Referatu - tel. 56 45 111 01 (II piętro, pok. 203)

Emilia Halik-Pietryka- Podinspektor ds. rolnictwa i gospodarki nieruchomościami - tel. 56 45 111 49

(II piętro, pok. 204)

Anna Długołęcka - Podinspektor ds. gospodarki gruntami, wodociągów i kanalizacji - tel. 56 45 111 02 (II piętro, pok. 204)

Anna Żurek - Podinspektor ds. ochrony środowiska i leśnictwa - tel. 56 45 111 46 (II piętro, pok. 202)

Referat finansów i podatków

Dorota Kruczkowska - Kierownik Referatu- tel. 56 45 111 05(I piętro, pok. 106)

Anna Lewandowska - Inspektor ds. księgowości budżetowej - tel. 56 45 111 28 (I piętro, pok. 105)

Magdalena Kierzkowska - Referent ds. księgowości budżetowej - tel. 56 45 111 28 (I piętro, pok. 105)

Ewa Gajewska - Inspektor ds. plac - tel. 56 45 111 10 (I piętro, pok. 109)

Zofia Szwejkowska - Inspektor ds. wymiaru podatku - tel. 56 45 111 06 (I piętro, pok. 107)

Dawid Spychalski - Młodszy Referent ds. poboru i egzekucji podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób fizycznych i prawnych - tel. 56 45 111 07 (I piętro, pok. 108)

Ewa Trędowska - Inspektor ds. naliczania, poboru i egzekucji podatku od środków transportowych i innych dochodów gminy - tel. 56 45 111 07 (I piętro, pok. 108)

Weronika Chałubowicz - Inspektor ds. zamówień publicznych - tel. 56 45 111 08 (I piętro pok. 104)

Anna Kiełbowicz - Specjalista ds. rozliczeń opłat za gospodarowanie odpadami - tel. 56 45 111 04 (I piętro pok. 107)

Dominika Strzeszewska - Podinspektor ds. rozliczeń opłat za wodę - tel. 56 45 111 09 (I piętro pok. 107)

Paweł Młotkowski - Specjalista ds. egzekucji należności pieniężnych - tel 56 45 111 29 (I piętro pok. 104)


Referat oświaty

Anna Palczewska - Kierownik Referatu - tel. 56 45 111 20 (parter, pok. 5)

Mirosława Dąbrowska - Główny Księgowy - tel. 56 45 111 17 (parter, pok. 6)

Barbara Paluszkiewicz - Podinspektor ds. księgowości budżetowej - tel. 56 45 111 42

(parter, pok. 3)

Ilona Szyman - Podinspektor ds. socjalnych i obsługi kasowej - tel. 56 45 111 19

(parter, pok. 3)

Wiktoria Pawlikowska - Podinspektor ds. kadr, zatrudnienia i płac - tel. 56 45 111 18

(parter, pok. 5)


Referat Organizacyjny i Kadr

Agnieszka Marchlewicz - Kierownik Referatu tel. 56 45 111 03 (I piętro, pok. 109)

Regina Bardońska - Inspektor ds. obsługi interesantów tel. 56 45 111 11

Monika Sowa - Pomoc administracyjna


Referat Rozwoju i Inwestycji

Wojciech Kruczkowski - Kierownik Referatu tel. 56 45 111 22

Mateusz Tarczykowski - Podinspektor ds. administracji drogowej i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania - tel. 56 45 111 22

Paulina Topolewska-Dziewicka - Podinspektor ds. administracji, obsługi projektów - tel. 56 45 111 33 (II piętro, pok. )

Samodzielne stanowiska:


Inspektor ds. ewidencji ludności:

Ewelina Miler - tel. 56 45 111 14 (parter, pok. 9)

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy:

Jolanta Łańczak - tel. 56 45 111 13 (I piętro, pok. 110)

Inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych, obrony cywilnej i ochrony przeciw pożarowej

Włodzimierz Michalak - tel. 56 45 111 21 (I piętro, pok. 102)

Inspektor ds. obsługi sekretariatu wójta:

Ewa Zychowicz - tel. 56 45 111 30 (I piętro , pok. 113)

Inspektor ds. informatyki:

Tomasz Makowski - Inspektor ds. informatyki - tel. 56 45 111 16 (I piętro, pok. 103)

Inspektor ds. informatyki:

Wojciech Zielecki - tel. 56 45 111 16 (I piętro, pok. 103)

Inspektor ds. sportu, turystyki i promocji:

Piotr Śleboda - tel. 56 45 111 47 (I piętro, pok. 112)


Radca prawny:

Iwona Strzyżewska


Jednostki organizacyjne:


Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim
im. Stanisława Broniewskiego "Orszy"
Wałdowo Szlacheckie 57, 86-302 Wałdowo Szlacheckie

Dyrektor: Krzysztof Sulerzycki

W skład zespołu wchodzi:

  • Szkoła podstawowa
  • oddział Zerowy

Kontakt:
Tel. 056 46 827 77
e-mail: zs_orsza@op.pl
strona www: www.orsza.of.pl


Szkoła Podstawowa w Mokrem
im.Ks. Jana Twardowskiego
Mokre 122, 86- 302 Mokre

Dyrektor: Dorota Anzel

W skład zespołu wchodzi:

  • Szkoła podstawowa
  • Oddział Zerowy


Kontakt:
tel. 056 46 813 10


Szkoła Podstawowa w Piaskach
im. "Szarych Szeregów" 
Piaski 10, 86-302 Piaski

Dyrektor: Katarzyna Kozłowska

W skład zespołu wchodzi:

  • Szkoła podstawowa
  • Oddział Zerowy


Kontakt:
tel./fax 056 46 821 23
e-mail: sp-piaski@o2.pl



Szkoła Podstawowa w Sztynwagu
im. Jana Pawła II
Sztynwag, 86-302 Sztynwag

Dyrektor: Katarzyna Panter

W skład zespołu wchodzi:

  • Szkoła podstawowa
  • Oddział Zerowy

Kontakt:
tel./fax: 056 46 826 28
e-mail: rudajp2@onet.eu


Szkoła Podstawowa w Sosnówce
Sosnówka 3, 86-302 Sosnówka

Dyrektor: Barbara Walawander

W skład Szkoły wchodzi:

  • Szkoła Podstawowa
  • Oddział Zerowy

Kontakt:
tel./fax 056 46 826 97
e-mail: szkolasosnowka@op.pl
strona www: www.szkolapodstawowawsosnowce.republika.pl


Szkoła Podstawowa w Dusocinie
im. prof. Ludwika Rydygiera
Dusocin 9, 86-302 Dusocin

Dyrektor: Jarosław Durszewicz

W skład Szkoły wchodzi:

  • Szkoła Podstawowa
  • Oddział Zerowy


Kontakt:
tel. 056 46 880 26


Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
im. Marii Konopnickiej

86-302 Nowa Wieś
ul. Grudziądzka 43

Dyrektor: Beata Fischer


W skład Szkoły wchodzi:

  • Szkoła Podstawowa
  • Oddział Zerowy


Kontakt:
tel. 056 46 225 56
e-mail: sp.nowawies@op.pl



Gminne Przedszkole w Małym Rudniku
Mały Rudnik 33, 86-302 Mały Rudnik

Dyrektor: Elżbieta Nowicka

Kontakt:
tel. 056 46 826 17


Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku
Mały Rudnik 35a, 86-302 Mały Rudnik

Dyrektor: Małgorzata Kaszuba

Kontakt:
tel. 056 46 826 21


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz

Kierownik jednostki: Andrzej Janke - tel. 056 46 63 479 wew. 128

Pracownicy Socjalni - tel. 056 46 63 479 wew. 126, 129, 141

Zasiłki Rodzinne - tel. 056 46 63 479 wew. 108


Gminna Biblioteka Publiczna
Mały Rudnik, 86-302 Mały Rudnik


Dyrektor: Monika Jolkowska-Przybył

Kontakt:
tel. 056 46 800 32 - Mały Rudnik
tel. 056 46 874 22 - Mokre - filia


Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz
Mokre, 86-302 Mokre


Kierownik ZOZ Gminy Grudziądz - Kamila Besciak

kontakt:
tel. 056 46 555 27

Data dodania 24.11.2011

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij