sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

„Zawód właśnie dla Ciebie – fryzjer” oraz „Zawód właśnie dla Ciebie - florysta” - Nabór rozpoczęty !

OGŁASZAMY NABÓR !!!

Lokalna Grupa Działania „ Vistula – Terra Culmenisis – Rozwój przez Tradycję” wspólnie      z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu ogłasza nabór uczestników do projektów:

„Zawód właśnie dla Ciebie – fryzjer” oraz „Zawód właśnie dla Ciebie - florysta”.

Każdy z kursów obejmuje 180 godzin, w tym zajęcia teoretyczne i praktyczne, podstawy prowadzenia działalności gospodarczej, obsługa kas fiskalnych oraz wykorzystanie funduszy unijnych. Uczestnicy nabędą wiedzę z zakresu fryzjerstwa oraz elementów wizażu i makijażu oraz z zakresu florystyki z elementami dekoracji wnętrz i stołów.

Projekt skierowany jest  głównie do osób zatrudnionych (zwłaszcza rolników) oraz do osób bezrobotnych (w tym także stażystów).

Na zgłoszenia czekamy od 19.04.2010 do 26.04.2010 r. do godz. 13:00

Pobierz - Karta zgłoszeniowa – fryzjer

Pobierz - Karta zgłoszeniowa – florysta

Karty zgłoszeniowe można składać osobiście w biurze LGD (Gmina Stolno) lub u Koordynatorów gminnych:

• Gmina Lisewo – Halina Chrzanowska
  • Gmina Grudziądz – Sławomir Piernicki
  • Gmina Chełmno – Marcin Pilarski

Po przeprowadzeniu rekrutacji, osoby zakwalifikowane do udziału w Projekcie zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 30 kwietnia 2010 r.

„Zawód właśnie dla Ciebie – florysta” - Sala Sesyjna w Lisewie o godz. 12:00

„Zawód właśnie dla Ciebie – fryzjer”  - Świetlica wiejska w Wabczu o godz. 12:00

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (056) 677 09 07 lub (056) 676 89 66

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”

Działanie 6.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich.”

Data dodania 16.04.2010