piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Święto Szkoły w Wałdowie Szlacheckim

Dyrektor Krzysztof Sulerzycki, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Zespołu Szkół im. St. Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim serdecznie zapraszają zarówno absolwentów, byłych nauczycieli, pracowników , jak również mieszkańców gminy i sympatyków szkoły na uroczystość Święta Szkoły, która odbędzie się w sobotę, 22 maja 2010r.

Przewodnim motywem tegorocznych obchodów Święta Szkoły jest Kraków jako symbol polskiej historii.

W teatrze zapraszamy na krakowski Rynek, a w szkole do krakowskich kawiarenek...

Program uroczystości:

13.00 - 15.00 - Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu - widowisko poetycko – muzyczne

pt. "Na krakowskim rynku"

16.00 - 20.00 - Zespół Szkół w Wałdowie Szlacheckim - "W Jamie Michalika" – towarzyskie spotkania w szkolnej cukierni - słodka degustacja przygotowana przez Radę Rodziców w klasach wystylizowanych na krakowskie zakątki.

Serdecznie zapraszamy!

„Wejściówki” dostępne w sekretariacie szkoły.

Dojazd na uroczystość - we własnym zakresie.

tel. (56) 46-82-777

e-mail: zs_orsza@op.pl