czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję” ogłasza konkurs na wykonanie Pisanki Wielkanocnej

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”

ogłasza konkurs na wykonanie Pisanki Wielkanocnej.

CELE KONKURSU

·   Zachowanie tradycji wykonywania pisanek wielkanocnych

·   Kształtowanie aktywnej i twórczej postawy społeczeństwa wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy.

ZADANIE UCZESTNIKA KONKURSU

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie jednej pisanki wielkanocnej (wydmuszki) dowolną techniką, z wykorzystaniem dowolnych surowców               i materiałów.

Oceniane będą: nawiązanie do tradycji, poziom trudności wykonania, kolorystyka, nowatorstwo, dekoracyjność i ogólne wrażenie estetyczne.

Więcej Informacji w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu

Data dodania 15.03.2011