piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg w Grudziądzu

Powiatowy Zarząd Dróg w Grudziądzu informuje, iż w dniu 6 kwietnia 2011 roku (środa) droga powiatowa nr 1622C Chełmno- Sztynwag pod wiaduktem autostradowym (na odcinku Gogolin - Sztynwag) w godzinach od 8:00 do 16:00 zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów, z uwagi na wykonywanie przez firmę SKANSKA NDI prac drogowych polegających na ułożeniu warstwy ścieralnej na drodze powiatowej.

Data dodania 05.04.2011