wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Lokalna Grupa Działania

„ Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”

w okresie od 01.04.2011 r. do 30.06.2011 r. realizować będzie projekt:

„KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI kurs kosmetyczny z elementami stylizacji paznokci i wizażu”

Cel projektu: podniesienie kwalifikacji zawodowych u 16 mieszkanek gmin wiejskich: Stolno, Lisewo, Chełmno i Grudziądz, poprzez przygotowanie ich do podjęcia pracy w zawodzie pozarolniczym.

Wartość dofinansowania projektu: 43.440, 00 zł.

Projekt skierowany jest do osób pozostających bez zatrudnienia, w tym bezrobotnych, długotrwale bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, a także zatrudnionych w rolnictwie.

Kurs przewiduje 58 godzin szkolenia, w tym: kosmetyka, stylizacja paznokci, wizaż, zajęcia z doradcą zawodowym.

Regulamin konkursu oraz Formularz rekrutacyjny dostępny będzie na stronie www.lgdvistula.org ,

u poszczególnych koordynatorów gminnych oraz w biurze LGD.

Formularze należy składać bezpośrednio w biurze LGD (przy budynku UG w Stolnie) lub u koordynatorów gminnych (pracownicy poszczególnych urzędów gmin):

Gmina Grudziądz - Sławomir Piernicki

Termin składania formularzy rekrutacyjnych 11.04.2011 r. do 18.04.2011 r.

Informacje o projekcie

Data dodania 08.04.2011