piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI - klub Aktywnej Kobiety

Lokalna Grupa Działania

„Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”

w okresie od 01.04.2011 r. do 31.12.2011 r. realizować będzie projekt:

„KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI - klub Aktywnej Kobiety”

Cel projektu: wsparcie oddolnych inicjatyw na rzecz aktywnej integracji i aktywizacji zawodowej 40 kobiet z obszaru LGD, zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Wartość dofinansowania projektu: 35.560, 00 zł.

Projekt skierowany jest do osób pozostających bez zatrudnienia, w tym bezrobotnych, długotrwale bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo.

Kurs przewiduje organizację 8 spotkań tematycznych: trening interpersonalny, i motywacyjny, warsztaty kosmetyczne,  warsztaty z zakresu samoobrony, wykład z zakresu zdrowia kobiety, warsztaty dekoratorstwa, spotkania w kuchni-wspólne pieczenie ciast.

Regulamin konkursu oraz Formularz rekrutacyjny dostępny będzie na stronie www.lgdvistula.org,

u poszczególnych koordynatorów gminnych oraz w biurze LGD.

Formularze należy składać bezpośrednio w biurze LGD (przy budynku UG w Stolnie) lub u koordynatorów gminnych (pracownicy poszczególnych urzędów gmin):

Gmina Grudziądz - Sławomir Piernicki

Informacje o projekcie