środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI – kurs kosmetyczny z elementami stylizacji paznokci i wizażu - przedłużenie naboru

W związku z informacją z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, dotyczącą zmian statusu uczestników, kwalifikujących się do objęcia wsparciem w ramach projektu pn. ''KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI – kurs kosmetyczny z elementami stylizacji paznokci i wizażu''

Lokalna Grupa Działania ''Vistula -Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję'' wydłuża okres rekrutacji do w/w projektu do dnia 21 kwietnia 2011r. do godz. 15.00.

W/g nowych wytycznych uczestnikami w projekcie mogą być osoby:

•         bezrobotne (w tym długotrwale bezrobotne),

•         osoby nieaktywne zawodowo (w tym osoby uczące się w systemie zaocznym).

Formularze należy składać bezpośrednio w biurze LGD (przy budynku UG w Stolnie) lub u koordynatorów gminnych (pracownicy poszczególnych urzędów gmin):

Gmina Chełmno – Marcin Pilarski

Gmina Grudziądz – Sławomir Piernicki