piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ankieta Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Grudziądz

Drogi Mieszkańcu!

Informujemy, że Nasza Gmina przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Termin realizacji zadania to maj 2015 r.

W związku z charakterem dokumentu jakim jest Plan Gospodarki Niskoemisyjnej oraz w związku z możliwością pozyskania środków z budżetu UE na działania inwestycyjne zmierzające do zmniejszenia niskiej emisji na terenie Gminy udział każdego z Mieszkańców Gminy jest niezwykle istotny.

Prosimy o uzupełnienie poniższej ankiety i przekazanie jej do Urzędu Gminy do dnia 27.02.2015 r.

Dane uzyskane z ankiet pozwolą na sprecyzowanie potrzeb mieszkańców Gminy w zakresie wymiany bądź modernizacji źródeł ciepła oraz umożliwi zaplanowanie najbardziej efektywnych działań na terenie Gminy.

Data dodania 27.02.2015