piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Dotacje na usuwanie azbestu w roku 2015

Wójt Gminy Grudziądz informuje, że od dnia 18 grudnia 2014 r. przyjmuje wnioski na dotacje przyznawane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na:

1. 1.  usuwanie azbestu (m.in. demontaż pokrycia dachowego, transport, zbieranie oraz unieszkodliwianie),
  2. 2.  transport usuniętego azbestu (tj. transport oraz unieszkodliwianie);

Kompletne wnioski należy składać do 30 stycznia 2015r. w Sekretariacie Urzędu Gminy w pokoju 102.

WAŻNE !!!

Druki wniosków do pobrania w Urzędzie Gminy Grudziądz w pokoju 202 lub 209, piętro II lub na stronie internetowej https://grudziadz.ug.gov.pl/ w zakładce aktualności.

Data dodania 19.12.2014