sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Dobiega końca remont świetlicy w Rozgartach

Dobiegają końca prace budowlano – montażowe przy realizacji projektu gminy Grudziądz pn. „Nadwiślańska przystań – remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Rozgartach jako centrum integracji społeczności lokalnej”.

Przypomnijmy, że wniosek realizowany jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zakłada dofinansowanie kwotą 500 000 złotych realizowanego przez gminę projektu inwestycyjnego, którego całkowita wartość wynosi 778 653,27 złotych.

Założeniem projektu jest kompleksowe wykonanie robót w branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej, pozwalające osiągnąć użytkownikom efektu komfortu, nowoczesności ale i innowacyjności zaproponowanych rozwiązań technicznych.

Świetlica w Rozgartach to przedostatni obiekt tego typu w Gminie Grudziądz. Realizacja jej remontu pozwoli bardziej zintegrować społeczność lokalną, zaproponować mieszkańcom możliwość alternatywnego spędzenia wolnego czasu i obsługiwać wiele spotkań i uroczystości o charakterze lokalnym.

Dodać również należy, że obiekt zostanie wyposażony w ekskluzywne artykuły meblowe. Wyposażone kompleksowo zostaną również pomieszczenia kuchni i zmywalni, a sala główna wzbogaci się o profesjonalny sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia organizowanych imprez.

Data dodania 13.03.2014