czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Informacje dla pasażerów autobusów nr 9 i 10

Tymczasowe objazdy dla linii 9 i 10 będą obowiązywać do 23 grudnia. Nową organizację ruchu wprowadzono w związku z kolejnymi pracami na drodze powiatowej Biały Bór - Ruda realizowanymi w ramach rewitalizacji linii kolejowej i brakiem możliwości przejazdu przez przejazd kolejowy w Wałdowie.

Autobus nr 9 w kierunku Małego Rudnika kursować będzie do ronda w Wałdowie, a następnie po drodze objazdowej w kierunku Sarnowa do drogi krajowej nr 55. W kierunku powrotnym analogicznie, jak do Małego Rudnika. Z kolei linia nr 10 w kierunku Wałdowa kursować będzie do ronda w Wałdowie. W obrębie tego skrzyżowania zlokalizowany będzie dodatkowy przystanek (przy sklepie), który dla tej linii będzie przystankiem końcowym i początkowym. Autobus w kierunku miasta odjeżdżać będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym z przystanku przy przejeździe kolejowym.

Na czas prowadzonych prac nieczynne będą przystanki znajdujące się od przejazdu do drogi krajowej nr 55.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy pasażerów.

Źródło: Urząd Miejski w Grudziądzu, Biuro Prezydenta Grudziądza

Data dodania 17.12.2013