piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

XXXVIII Sesja Rady Gminy Grudziądz

Dnia 30 grudnia 2013r. o godz. 13.00 w budynku Urzędu Gminy przy ulicy Wybickiego 38, sala Nr 214 odbędzie się XXXVIII Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany porzadek obrad:

1. Otwarcie sesji

a/stwierdzenie quorum

2. Podjęcie uchwał w sprawie:

- zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budzetu na 2014 rok,

- zaciagniecia pozyczki długoterminowej w WFOŚiGW w Toruniu na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. "Ochrona zlewni Osy i Wisły na terenie Gminy Grudziądz - etap II" w 2014 r.

- ustalenia wysokości ekwiwalentu dla członków ochotniczej straży pozarnej,

- miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego działki nr 155/12, 155/8 w obrębie Węgrowo, gmina Grudziądz,

- miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmujacego działkę nr 142 w obrębie Węgrowo, gmina Grudziądz,

- przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego działkę nr 22/4 w obrębie Lisie Kąty oraz działki nr 107/3, 107/4 w obrębie Mokre, gmina Grudziądz.

3.Wolne wnioski i zapytania.

4.Zakończenie

Data dodania 13.12.2013