piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Informacje dla pasażerów autobusów 9 i 10

Pasażerów komunikacji miejskiej informujemy, że od jutra, tj. 20 listopada do 26 listopada zostaną wprowadzone objazdy linii nr 9 i 10. Ponadto nastąpi niewielka korekta rozkładu jazdy linii nr 19.

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie w związku z pracami realizowanymi w ramach rewitalizacji linii kolejowej nr 207 Toruń Wschodni - Malbork na drodze powiatowej Biały Bór - Ruda i brakiem możliwości przejazdu przez przejazd kolejowy w miejscowości Wałdowo.

Linia nr 9 w kierunku Małego Rudnika kursować będzie do ronda w Wałdowie, a następnie po drodze objazdowej w kierunku Sarnowa do drogi krajowej nr 55. W kierunku powrotnym analogicznie, jak do Małego Rudnika.  Z kolei linia nr 10 w kierunku Wałdowa jeździć będzie do ronda w Wałdowie. W obrębie tego skrzyżowania zlokalizowany będzie dodatkowy przystanek, który dla tej linii będzie przystankiem końcowym i początkowym. Autobus w kierunku miasta odjeżdżać będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym z przystanku przy przejeździe kolejowym. Na czas prowadzonych robót nieczynne będą przystanki znajdujące się od przejazdu kolejowego do drogi krajowej nr 55.

Ponadto informujemy, że od jutra zmieni się godzina odjazdu autobusu nr 19 (w dzień powszedni szkolny i wolny od zajęć szkolnych) z krańcówki Mniszek, z godziny 5.34 na 5.30.

Biuro Prezydenta

Data dodania 19.11.2013