czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Warsztaty kulinarne na Wigilijnym stole

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” z siedzibą w Stolnie 112, 86-212 Stolno ogłasza nabór na warsztaty kulinarne skierowane do osób pełnoletnich z obszarów gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno.

Celem warsztatów jest:

• kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej związanej ze świętami Bożego Narodzenia,
  • integracja i aktywizacja mieszkańców w kierunku zachowania i wykorzystania dziedzictwa kulinarnego LGD
  • promocja obszaru objętego LSR – promocja założeń LSR,
  • stworzenie warunków do aktywnego uczestnictwa w budowaniu społeczeństwa aktywnego, kreatywnego.

Zadaniem jest również motywacja do podejmowania nowych inicjatyw zmierzających do rozwoju nowych form działalności pozarolniczych (np. bazy gastronomiczne, usługi cateringowe)

Termin składania formularzy rekrutacyjnych od 25.11.2013r. do 29.11. 2013 r. do godz. 14:00
Miejscem składania zgłoszeń jest biuro LGD „Vistula – Terra Culmensis” mieszczące się w Stolnie oraz u Koordynatorów:

Gmina Grudziądz – Koordynator Jacek Zyglewicz - pracownik UG Grudziądz,

Więcej informacji można uzyskać w Biurze LGD pod numerem telefonu tel. 56 677-09-07, 501-795-541 lub za pomocą e-mail: sekretariat@lgdvistula.org. Dodatkowo informacje związane z konkursem można uzyskać na stronie internetowej www.lgdvistula.org.

Plakat informacyjny

Formularz

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie

Data dodania 19.11.2013