piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla działania: małe projekty

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla działania: małe projekty, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia jej celów, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Termin składania wniosków: 29.10.-14.11.2013 r.

Miejsce składania wniosków: biuro Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój
przez Tradycję”, Stolno 112, 86-212 Stolno, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00.

Tryb składania wniosków: Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach w 1 egzemplarzu w wersj i papierowej oraz formie dokumentu elektronicznego zapisanego na informatycznym nośniku danych.

Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Limit środków dostępnych w konkursie: 122 451,37 złotych.

Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania i składania wniosków oraz:

• wzór formularza wniosku o przyznanie pomocy,
  • wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez LGD,
  • wzory formularzy niezbędnych do wyboru operacji przez LGD,
  • kryteria wyboru operacji przez LGD, określone w Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym kryterium, na podstawie którego ocenia się uzasadnienie realizacji operacji w ramach LSR.
  • minimalna liczba punktów warunkująca wybór operacji: 12 punktów

znajdują się w siedzibach oraz na stronach internetowych następujących instytucji:

• Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” - www.lgdvistula.org
  • Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego – www.mojregion.eu.

Informacje udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”. Pytania należy kierować na adres email: sekretariat@lgdvistula.org lub telefonicznie:      56 677-09-07.

Data dodania 16.10.2013