sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Informacja dotycząca uiszczania opłat za odpady komunalne

W związku pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi wnoszenia opłat za odpady komunalne Urząd Gminy Grudziądz informuje, iż opłaty należy dokonywać na specjalnie utworzone indywidualne rachunki bankowe, o których informowaliśmy listownie na początku miesiąca września.

Jednocześnie informujemy że wszystkie wpłaty dokonane na poprzedni o wskazany numer rachunku bankowego zostaną przeksięgowane na Państwa indywidualne rachunki.  Ponadto zwracamy się z prośbą aby na utworzony numer rachunku bankowego dokonywać tylko tych opłat dla których został on utworzony tj. opłat za odpady komunalne. Osoby które nie otrzymały listu z informacją o rachunku bankowym na który należy dokonywać wpłat proszone są o kontakt pod nr. tel. 56 45 111 04 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15.

Przypominamy iż opłaty za odpady komunalne za miniony miesiąc należy uiszczać do 15 dnia następnego miesiąca (np. opłaty za miesiąc wrzesień należy dokonać do 15 października).

Data dodania 20.09.2013