czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Otwarte spotkanie w sprawie konsultacji programu współpracy Gminy Grudziądz z NGO

Informujemy, że 15 października o godzinie 14:00 w Urzędzie Gminy Grudziądz, sala nr 213 odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.

Treść Programu współpracy Tutaj

Serdecznie zapraszamy.