środa, 16 października 2019

Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

W niedzielę 29 września na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Rywalizację rozegrano w jednej kategorii wiekowej OPEN. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn.

Podczas kilkugodzinnej rywalizacji nie brakowało widowiskowych akcji, dośrodkowań, stałych fragmentów gry, pięknych bramek oraz efektownych parad bramkarskich. Całość zakończono nagrodzeniem najlepszych drużyn oraz wyróżniających się piłkarzy oraz bramkarza.

Wyniki:

Kategoria Senior:

I miejsce – Weedes Boys z Małego Rudnika,

II miejsce – Węgrowianka Węgrowo,

III miejsce – Orły Szynych.

Przy organizacji turnieju ponownie mogliśmy liczyć na pomoc pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, za co serdecznie dziękujemy. Za zabezpieczenie medyczne dziękujemy firmie MEDSAR Sp. z o. o. z Grudziądz.

Data dodania 30.09.2019