sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowy samochód pożarniczy dla OSP Szynych

W sobotę 21 września w remizie OSP Szynych dokonano podpisania umowy na dostawę nowego samochodu pożarniczego. W podpisaniu umowy udział wzięli: Przedstawiciele Zarządu OSP Szynych, Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz Hanna Kołodziej oraz osoby, które przyczyniły się do pozyskania dotacji na realizację tego zadania: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Anna Gembicka, Senator Andrzej Mioduszewski, Radna Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Małgorzata Taranowicz.

Do 16 grudnia br. firma Szcześniak Pojazdy Specjalne Sp. z o. o. dostarczy do Szynycha nowy ciężki samochód pożarniczy marki Scania. Całkowita wartość zamówienia wyniesie 979.941,00 zł. Na tą kwotę składają się: dotacja z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska 425 tys. zł, dotacja  z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska 25 tys. zł, pozostała kwota będzie pochodziła z budżetu Gminy Grudziądz.

Data dodania 23.09.2019