czwartek, 19 września 2019

Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Wniosek na budowę mikroinstalacji prosumenckich poztywnie rozpatrzony

Miło nam poinformować, że wniosek Gminy Grudziądz pn. „Budowa mikroinstalacji prosumenckich na obiektach edukacyjnych w Gminie Grudziądz w miejscowościach Nowa Wieś, Mokre, Sztynwag i Wałdowo Szlacheckie” pozytywnie przeszedł ocenę formalno-merytoryczną.

Gmina Grudziądz otrzyma dotację w wysokości 128 892,79 zł co stanowi 50% kosztów kwalifikowalnych zadania. Koszt całkowity projektu wynosi 317 076,27 zł.

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020 w ramach działania Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Data dodania 02.09.2019