wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Wniosek na budowę mikroinstalacji prosumenckich poztywnie rozpatrzony

Miło nam poinformować, że wniosek Gminy Grudziądz pn. „Budowa mikroinstalacji prosumenckich na obiektach edukacyjnych w Gminie Grudziądz w miejscowościach Nowa Wieś, Mokre, Sztynwag i Wałdowo Szlacheckie” pozytywnie przeszedł ocenę formalno-merytoryczną.

Gmina Grudziądz otrzyma dotację w wysokości 128 892,79 zł co stanowi 50% kosztów kwalifikowalnych zadania. Koszt całkowity projektu wynosi 317 076,27 zł.

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Osi priorytetowej 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działania 3.1. Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 02.09.2019