czwartek, 19 września 2019

Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Nie dajcie nabrać się oszustom!

Uwaga! Informujemy, że mieszkańców Gminy Grudziądz nachodzą pseudo kominiarze, którzy mówią, że działają na zlecenie Gminy Grudziądz – co jest nieprawdą. Pod pretekstem przeglądu kominiarskiego wchodzą do domów mieszkańców.

Prosimy o wzmożenie czujności i nie wpuszczanie tych osób na teren swoich gospodarstw. W razie konieczności sugerujemy kontakt z policją.

Nie dajcie nabrać się oszustom!

Przypominamy, że właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany do przeglądów przewodów kominowych, dymowych, wentylacyjnych i spalinowych przynajmniej raz w roku i na własny koszt.

źródło obrazka: tutaj

Data dodania 23.08.2019