piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Pomoc w formie dożywiania uczniów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grudziądzu informuje, że wnioski o udzielenie pomocy  w formie dożywiania na kolejny rok szkolny 2019/2020  koniecznie należy złożyć w terminie do 6 sierpnia 2019 r. By móc ubiegać się o taką pomoc dochód w rodzinie na jedną osobę nie powinien przekraczać 792,00 złotych (netto). Wszelkich informacji na ten temat można uzyskać osobiście w ośrodku pomocy od pracowników socjalnych z danego rejonu a ponadto telefonicznie pod numerami telefonów : 46 63 479 w. 126, 129, 141.

Uwaga !

Do dochodu rodziny nie wlicza się otrzymywanej pomocy  w ramach świadczenia wychowawczego „500+”

Data dodania 08.07.2019